Dekbedovertrek Casual Beauty Taupe/Zand
Vanaf: €69,95
- Gratis verzending vanaf 25 euro
- 30 dagen gratis retour
- Voor 23u besteld, volgende werkdag in huis
- Betaal gratis achteraf
- Klanten beoordelen ons gemiddeld met een 9.2 op basis van 9.826 Kiyoh beoordelingen.
Met taupe/zand ga je nooit de fout in. Dit overtrek is double faced met aan de voorzijde taupe en zand achter. Ervaar het ultieme comfort van jersey; superzacht, lekker soepel en heerlijk warm. Jersey is een gebreide stof waardoor het een lichte stretch heeft. Dat maakt dat het zowel tijdens het slapen als na het wassen kan draaien. Lekker casual dus. Net zoals een lekkere t-shirt waar je maar geen genoeg van krijgt. De stoere vissengraattape aan de zijkanten draagt de quote “sunshine on my mind”. Dit geeft de casual touch, evenals de aan weerszijde nonchalant afgelokte afwerking. Gemaakt van 100% katoen. Katoen is een natuurlijke materiaalsoort. Het ademt en neemt vocht op, zodat jij heerlijk weg kan dromen.
- Kwaliteit: 100% katoen jersey – soft stretch
- Instopstrook van 20 cm over de gehele breedte
- Ook verkrijgbaar in de kleur grijs/antraciet
- Wasinstructies: wassen op 40°C, drogen in de wasdroger toegestaan
Specificaties
Materiaal: | 100% Jersey katoen |
Patroon: | Effen |
Trend: | Basic, Stoer |
Veelgestelde vragen
Welke maat dekbedovertrek heb ik nodig?
Het is natuurlijk van belang dat je het juiste formaat dekbedovertrek kiest. Maar welke maat dekbedovertrek heb jij dan nodig? Klik hier om het matenoverzicht van dekbedovertrekken te bekijken.
Zitten er kussenslopen bij de dekbedovertrekken?
Ja! Bij een Eenpersoons-dekbedovertrek zit één bijpassend kussensloop. Bij een tweepersoons- en lits-jumeaux dekbedovertrek zitten twee bijpassende kussenslopen. Helaas zijn er geen losse kussenslopen met print te verkrijgen. Enkel effe kussenslopen in de kleur wit, licht grijs, antraciet en zand. Die kussenslopen vind je hier.
Wat voor instopstrook hebben de dekbedovertrekken van Walra?
Al onze dekbedovertrekken hebben een dubbele open instopstrook van 20 cm over de gehele breedte van het dekbedovertrek. De onderkant is dus helemaal open.
Welk materiaal dekbedovertrek past het beste bij mij?
Alle overtrekken van Walra zijn gemaakt van 100% katoen. Toch zitten hier een aantal verschillen in. Zo is een flanellen overtrek erg fijn voor in de winter, en juist een 100% katoenen overtrek heel fijn voor in de zomermaanden. Katoen is luchtdoorlatend en vochtregulerend terwijl flanel juist lekker warm aanvoelt doordat het zich aanpast naar je lichaamstemperatuur. Wil je graag een ultiem zacht gevoel, kies dan voor een satijnen overtrekken.
Mocht je nog meer informatie willen over de verschillende soorten materialen, ga dan naar deze pagina.
Hebben de dekbedovertrekken een sluiting met knopen of ritsen?
De dekbedovertrekken van Walra hebben geen sluiting met knopen of ritsen. De dekbedovertrekken hebben een open onderkant, met een instopstrook van 20 cm over de gehele breedte.
Wat zijn de contactgegevens van Walra?
Je kunt ons bereiken via:
Telefoon: +31 (0)40 309 55 06
WhatsApp: +31 (0)40 309 55 06
Email: info@walra.nl
Hoe weet ik waar mijn bestelling is?
Zodra je bestelling onderweg is met de vervoerder, krijg je automatisch een mailtje van ons. In deze e-mail vind je ook een Track&Trace link waarmee je je bestelling kunt volgen.
Mag ik mijn bestelling retourneren?
Ja, dat mag. Als je het artikel binnen 30 dagen na ontvangst retour stuurt, storten wij het bedrag terug op jouw rekening. Het artikel moet wel aan een paar voorwaarden voldoen:
Het artikel zit in de originele verpakking.
Alle labels zitten nog bevestigd aan/op het artikel.
Het artikel is onbeschadigd, ongebruikt en ongewassen.
Zorg voor een degelijke omverpakking om de originele verpakking, zodat de originele verpakking zo ongeschonden mogelijk bij Walra aankomt. Je kunt hier het beste de verpakking voor gebruiken waarin je artikel is geleverd.
Retourneer je een volledige bestelling en heb je een give-away van ons ontvangen? Dan moet ook de give-away worden geretourneerd.
Vraag hier je retourlabel aan.